Istnieje bardzo silny stereotyp, że gej zawsze musi być „niemęski”. Oczywiście w byciu chłopięcym czy bardziej delikatnym nie ma nic złego i każdy powinien być taki, jakim się czuje najlepiej. Jednak można być gejem i jednocześnie tryskać testosteronem! Dlatego trochę z przymrużeniem oka przygotowałem dla Was listę 10 supermęskich homofacetów (oczywiście z fotami!). Enjoy!

  1. Jason Collins, koszykarz
Jason Collins

Nie mówcie, że ten facet to nie są ponad dwa metry (dokładnie 213 cm!) czystego testosteronu 😉 Świetny sportowiec, mega przystojny facet, no i pierwszy w historii zawodnik NBA, który się wyoutował. Do tego był na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi świata wg „Time Magazine”!

Źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Jason_Collins#/media/File:Jason_Collins_Nets_2014.jpg

2. Gareth Thomas, rugbysta

Gareth Thomas, rugbysta

Kolejny sportowiec na naszej liście. Facet wygląda, jakby gołymi rękami wyciągnął Ekskalibura ze skały. No serio wypisz wymaluj rycerz okrągłego stołu. Jest Walijczykiem, a klub, w którym grał, nazywał się, nomen omen, Crusades!

Źródło:https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Gareth_Thomas_(rugby_player)#/media/File:David_Cameron_and_Gareth_Thomas.jp

3.Montgomery Clift, aktor

Montgomery Clift, aktor

Teraz pora na retrociacho. Montgomery Clift to jeden z najbardziej legendarnych amantów starego Hollywood, znany z ról w takich filmach, jak „Stąd do wieczności”, „Skłóceni z życiem” czy „Nagle, ostatniego lata”. Kwestia jego orientacji seksualnej nie jest do końca wyjaśniona, bo nie jest jasne, czy był homo, czy biseksualny. Niestety, skończył tragicznie, umierając na zawał serca w wieku 45 lat.

Źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Montgomery_Clift#/media/File:Clift,_Montgomery.jp

4. Marlon Brando, aktor

Marlon Brando, aktor

Skoro już jesteśmy w temacie starego Hollywood, to nie mogło zabraknąć Stanleya Kowalskiego z „Tramwaju zwanego pożądaniem”. No dobra, tu trochę naciągam, bo Brando nie był gejem, tylko był otwarcie biseksualny. Ale nie mogłem się powstrzymać. Dla mnie absolutny ideał faceta, przynajmniej pod względem wyglądu.

Źródło: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b1/Marlon_Brando_1948.jpg

5. Harvey Milk, polityk

Harvey Milk, polityk

Teraz trochę z innej beczki. Harvey Milk – pierwszy otwarcie homoseksualny polityk w Kalifornii. Facet miał jaja. Zrobił mega dużo dla społeczności LGBTQ – przede wszystkim przeforsował uchwałę zakazującą dyskryminacji ze względu na orientację seksualną. Zginął w zamachu, na zawsze stając się ikoną walki o prawa LGBTQ.

Źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Harvey_Milk#/media/File:Harvey_Milk_at_Gay_Pride_San_Jose,_June_1978.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *